תנאי שימוש באתר “משרד עורכי דין ליאב מלמד”

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

  1. קדימון

   אתר “משרד עורכי דין ליאב מלמד” (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר (“מידע”) ייצוגי עבור “משרד עורכי דין ליאב מלמד” והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

   בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

   הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

  2. קניין רוחני

   האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “משרד עורכי דין ליאב מלמד” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “משרד עורכי דין ליאב מלמד”.

   בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

  3. תוכן האתר

   אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

   קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

   התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “משרד עורכי דין ליאב מלמד” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

  4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

   הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

   צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “משרד עורכי דין ליאב מלמד”.

  5. גילוי נאות

   באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

   בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

  6. איזור שיפוט

   בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז פתח תקווה.

  7. רכישה מהאתר

   האתר מאפשר ללקוחות מעל גיל 18 קנייה נוחה, קלה ובטוחה של שירותים באמצעות האינטרנט.

   המחיר המופיע באתר בצמוד לכל שירות הינו מחיר השירות העדכני. האתר רשאי לעדכן מעת לעת את מחירי השירותים המוצעים לרכישה באתר, ללא קשר למועד ביצוע רכישה באתר, וללא צורך בהודעה על כך.

   הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי או בכל אמצעי תשלום אחר המופיע בעמוד התשלום.

   ביטול עיסקה – האתר מאפשר לבטל עיסקה על פי החוק במדינת ישראל וזאת במידה והמשרד לא התחיל את עבודותו בהתאם לשירות שהוזמן ושולם באתר.

האתר רשאי בכל עת לשנות את מגוון השירותים המוצעים לרכישה באתר, להחליפם להמעיט מהם, להוסיף עליהם, וכן לשלול זכות רכישה באתר על פי שיקול דעתו וללא כל הודעה או התראה מוקדמת.

האתר דואג לפרטיות לקוחותיו ואינו שומר את פרטי האשראי ובפרט כל מערכת הסליקת אשראי מתבצעת על ידי חברת משולם בשרת מאובטח.

בתום סיום הליך רכישת שירות המשרד מהאתר, המשרד יספק את השירות אותו רכשו עד 14 ימי עסקים מרגע התשלום, אספקת השירות מותנת בתשלום כל האגרות הממשלתיות הנחוצות (תשלום האגרה מתבצע על ידי הלקוח בהתאם לשירות הנרכש) ואישור על תשלום אגרה ממשלתית נשלח אל משרדנו והתקבל בהצלחה (דוגמא לאגרה ממשלתית: “אגרת רישום חברה”).

בעלי האתר זמינים לכל שאלה בטלפון 03-6565004 או דרך עמוד צור קשר באתר